Çavuş Mahallesi Çavuş Sokak
No: 51 Karacabey / BURSA
(0552) 611 63 30
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Kısa Tarihçemiz

25 yaşındaki genç bir girişimci ve ondaki yüksek enerjiyi keşfeden bir yatırımcının buluşma hikayesiydi aslında Altın Et Hayvancılık. Hem de hikayenin başladığı yer bir mangal başı. Bu hikâye bir projeye, proje bir yatırıma, yatırım da her gün büyük bir enerji ve heyecanla çalıştığımız bir çiftliğe dönüştü. Şimdi Türkiye'nin et ihtiyacını karşılama amacındayız...

Misyonumuz

Türkiye'nin et ihtiyacını karşılamak ana hedefimiz. Ülkemizdeki hayvan miktarı, halkımızın et ihtiyacını karşılayamıyor. Bunun için işimizi en mükemmel şekilde yapmak bizim için milli bir mesele. Bu milli meseleye katkı sağlamak amacıyla besi çiftliğimizde en üstün kalitede beslediğimiz ve yetiştirdiğimiz hayvanlarımızla Türkiye'nin et ihtiyacını en verimli karşılamayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Bir abi kardeş gibi çıktığımız bu yolda en kaliteli ve en yüksek performanslı üretimi yapmak hedefimiz. Sektördeki tekdüzeliğin dışına çıkarak yaptığımız onca Ar-Ge çalışmalarından sonra nihayet meyvelerimizi alıyoruz. Babadan dededen gördüğümüz değil (Onlar zaten hiç hayvancılık yapmadılar) bilimden gördüklerimizi uyguluyoruz.

Mutluluk, Huzur ve Sağlık

Çiftliğimizde yetiştirilen tüm hayvanlar uzman veteriner hekim tarafından periyodik olarak muayene edilerek %100 sağlıklı bir şekilde bakılmaktadır. Tüm hayvanlar veteriner hekimimizin ve ziraat mühendisimizin önerdiği şekil ve koşullarda beslenerek yetiştirilmektedir.

Lezzetli Etler

Yetiştirilme süreçlerinde üzerlerine titrediğimiz hayvanlarımız sağlıklı, konforlu ve mutlu bir yaşam sürmektedirler. Refah seviyesinin yüksek olması ve yedikleri yem kalitesi, etlerine yansıdığı için kesimden sonra elde edilen kırmızı etlerin kalitesi de üst düzeydedir.

"Türkiye'nin en büyük manda besi çiftliğiyiz..."

AltınEt Hayvancılık